مراحل واگذاری و انجام پروژه● چطور پروژه ام رو برای انجام، ثبت و ایجاد کنم؟


۱. بعد از ثبت‌نام با گزینه "ایجاد پروژه" در پنل کاربری، پروژه‌ خود را برای انجام توسط پیمانکار(مجری) به صورت کاملاً رایگان ایجاد کنید تا پس از مدتی کوتاه در قسمت "فعالیت‌های من" سربرگ "کارفرما"، پیشنهادهای دریافتی از پیمانکاران را برای انجام پروژه مشاهده کنید؛ همچنین با کلیک بر روی نام هر کاربر می‌توانید رزومه و نمونه کارهای پیمانکار را در صفحه پروفایلش مشاهده کنید.

۲. با گفتگو با پیمانکاران سپس انتخاب یکی از پیشنهادهای دریافتی ایشان، می‌بایست نصف مبلغ پیشنهادی پیمانکار انتخابی را برای شروع کار پروژه، پرداخت امن کنید تا بعنوان ضمانت کار برای پیمانکار پروژه باشد. قبل از انتخاب از بین پیشنهادها، می‌توانید با هر پیمانکار گفتگو کنید تا ضمن توافق در مورد هزینه و مدت زمان و کیفیت انجام کار، پیمانکار پیشنهادش را طبق توافقات ویرایش و اصلاح کند سپس پیشنهاد وی را انتخاب کنید.

۳. بعد از اتمام کار پروژه و ارسال مدارک پروژه انجام شده توسط پیمانکار (در بخش "فعالیت‌های من" سربرگ "کارفرما" قسمت "میزکار" پروژه) کارفرما باید مابقی مبلغ توافق شده پروژه را نیز پرداخت امن کند تا فایل‌های ارسال شده توسط پیمانکار برای کارفرمای پروژه قابل دانلود شود.

۴. هم کارفرما و هم پیمانکار بعد از اتمام کار در صورت رضایتمندی از کار، در همان بخش دکمه "عملیات" و بعد گزینه "انجام شد" را کلیک می‌کنند و یا در صورت عدم رضایت و یا عدم صلاح دید کارفرما در پرداخت مبلغ، با گزینه "ایجاد اختلاف" نسبت به برگشت مبالغ پرداخت امن شده و یا درخواست اصلاح مشکل پروژه در کوتاه‌ترین زمان اقدام کنند.

ایجاد پروژه

● چطور با انجام پروژه‌ها، کسب درآمد رو شروع کنم؟


۱. بعد از ثبت‌نام در پنل کاربری گزینه "ویرایش پروفایل" سربرگ "مهارت‌ها"، تخصص‌های خود را تیک زده و حتماً ذخیره کنید.

۲. در منوی بالا سایت، گزینه "پروژه‌های فعال" با کلیک روی عنوان هر پروژه می‌توانید برای انجام آن "پیشنهاد انجام کار" ارسال کنید یا در همان صفحه، پیشنهاد ارسال شده‌ را طبق گفتگو با کارفرما ویرایش و اصلاح کنید. پس از تأیید پیشنهاد شما توسط کارفرما، دکمه "قبول انجام کار" را داخل همان صفحه کلیک کنید تا با اطمینان کامل از پرداخت هزینه پروژه، کار انجام پروژه را شروع کنید.

۳. بعد از اتمام کار، فایل‌های نهایی پروژه انجام شده را در یک فایل زیپ شده در پائین صفحه "میزکار" پروژه آپلود کرده و در آخر با رفرش کردن صفحه، دکمه "عملیات" و گزینه "انجام شد" را کلیک کنید. کارفرمای پروژه برای دانلود آن باید کل مبلغ توافقی پروژه را پرداخت امن کند تا پیمانکار بابت پرداخت هزینه پروژه انجام شده توسط کارفرما مطمئن باشد.

۴. با تایید انجام کار توسط کارفرما و بعد آزادسازی پرداخت‌های امن پروژه، تمامی مبالغ به موجودی حساب پیمانکار پروژه اضافه می‌شود که بلافاصله برای وی قابل برداشت است و در صورت عدم آزادسازی مبالغ توسط کارفرما، سیستم پرداخت امن به صورت خودکار بعد از دو روز از اتمام کار، مبالغ پروژه را آزاد می‌کند و این مبالغ دریافت شده در همه روزهای هفته قابل برداشت و انتقال به کارت بانکی است پس با خیال راحت از همین امروز کسب درآمد دورکاری خود را شروع کنید.

لیست پروژه های فعال

راهنمای کار با ویکی آرک

ضمانت انجام کار چیست؟

چگونه بهترین پیشنهاد را انتخاب کنم؟

چگونه می‌توانم حساب خود را تسویه کنم؟

چگونه برای پروژه توضیح مناسب بنویسم؟