مراحل واگذاری و انجام پروژه● چطور پروژه ام رو برای انجام، ثبت و ایجاد کنم؟


۱. بعد از ثبت‌نام با گزینه "ایجاد پروژه" در پنل کاربری، پروژه‌ خود را برای انجام توسط پیمانکار(مجری) کاملاً رایگان ثبت و ایجاد کنید تا بعد از مدتی کوتاه در قسمت "فعالیت‌های من" سربرگ "کارفرما"، پیشنهادهای دریافتی از پیمانکاران را برای انجام پروژه مشاهده کنید؛ همچنین با کلیک بر روی نام هر کاربر، رزومه و نمونه کارهای وی در صفحه پروفایل وی در ویکی آرک قابل مشاهده است.

۲. با گتفگو با پیمانکاران سپس انتخاب یکی از پیشنهادهای دریافتی، باید نصف مبلغ پیشنهادی پیمانکار انتخابی را برای شروع کار پروژه، پرداخت امن کنید تا ضمانت شروع کار برای پیمانکار پروژه باشد. قبل از انتخاب از بین پیشنهادها، می‌توانید با هر پیمانکار گفتگو کنید تا ضمن توافق در مورد هزینه و مدت زمان و کیفیت انجام کار، پیمانکار پیشنهادش را طبق توافقات ویرایش و اصلاح کند سپس پیشنهاد وی را انتخاب کنید.

۳. بعد از اتمام کار پروژه و ارسال مدارک پروژه انجام شده توسط پیمانکار (در بخش "فعالیت‌های من" سربرگ "کارفرما" قسمت "میزکار" پروژه) کارفرما باید مابقی مبلغ توافق شده پروژه را هم پرداخت امن کند تا فایل‌های ارسال شده توسط پیمانکار برای کارفرما قابل دانلود شود.

۴. هم کارفرما و هم پیمانکار بعد از اتمام کار باید در صورت رضایتمندی از کار، در همان بخش دکمه "عملیات" و بعد گزینه "انجام شد" را کلیک کنند و یا در صورت عدم رضایت و عدم صلاح دید کارفرما در پرداخت مبلغ، با گزینه "ایجاد اختلاف" نسبت به برگشت مبلغ پرداخت‌های امن شده و یا در صورت امکان و تمایل، درخواست اصلاح مشکل پروژه در کوتاه‌ترین زمان اقدام کنند.

ایجاد پروژه جدید

● چطور با انجام پروژه‌ها، کسب درآمد دورکاریم رو شروع کنم؟


۱. بعد از ثبت‌نام در پنل کاربری گزینه "ویرایش پروفایل" سربرگ "مهارت‌ها"، تخصص‌های خودت را تیک بزنید و حتماً ذخیره کنید.

۲. در منوی بالا سایت، گزینه "پروژه‌های فعال" با کلیک روی عنوان هر پروژه، می‌توانید برای انجام آن "پیشنهاد انجام کار" ارسال کنید یا در همان صفحه، پیشنهاد از قبل ارسال شده‌ را طبق گفتگو با کارفرما ویرایش و اصلاح کنید. پس از تأیید پیشنهاد شما توسط کارفرما، دکمه "قبول انجام کار" را داخل همان صفحه ارسال پیشنهاد کلیک کنید تا با اطمینان کامل از پرداخت هزینه انجام پروژه، کار انجام پروژه را شروع کنید.

۳. بعد از اتمام کار، فایل‌های نهایی پروژه انجام شده را در یک فایل زیپ شده در پائین صفحه "میزکار" پروژه آپلود کرده و در آخر با رفرش کردن صفحه، دکمه "عملیات" و گزینه "انجام شد" را کلیک کنید. کارفرمای پروژه برای دانلود آن باید کل مبلغ توافقی پروژه را پرداخت امن کند تا پیمانکار بابت پرداخت هزینه پروژه انجام شده توسط کارفرما مطمئن باشد.

۴. با تایید انجام کار توسط کارفرما و بعد آزادسازی پرداخت‌های امن پروژه، تمامی مبالغ به موجودی حساب پیمانکار پروژه اضافه می‌شود که بلافاصله برای وی قابل برداشت است و در صورت عدم آزادسازی مبالغ توسط کارفرما، سیستم پرداخت امن به صورت خودکار بعد از دو روز از اتمام کار مبالغ پروژه را آزاد می‌کند و این مبالغ کسب شده در همه روزهای هفته قابل برداشت و انتقال به کارت بانکیست پس با خیال راحت و اطمینان خاطر از همین امروز کسب درآمد دورکاری خود را شروع کنید.

لیست پروژه های فعال

راهنمای کار با ویکی آرک

ضمانت انجام کار چیست؟

چگونه بهترین پیشنهاد را انتخاب کنم؟

چگونه می‌توانم حساب خود را تسویه کنم؟

چگونه برای پروژه توضیح مناسب بنویسم؟