پرداخت‌ها در ویکی‌ آرک

■ تسویه پرداخت‌ها با سیستم پرداخت امن

بعد از انجام پروژه و ارسال فایل‌های انجام شده آن در میزکار پروژه، کارفرما باید قبل از دانلود فایل‌ها، مابقی مبلغ توافقی پروژه را در سیستم پرداخت امن پروژه پرداخت کند و بعد از دانلود فایل‌های پروژه در صورت رضایت از انجام کار مبالغ امن شده را برای پیمانکار پروژه آزاد کند تا به حساب وی منتقل شود و یا با گزینه ایجاد اختلاف (در زیرمجموعه‌ دکمه عملیات) نسبت به گزارش مشکلی در پروژه اقدام کند تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل را رفع و حل کنند.

■ عدم رضایت طرفین از کار

مبالغ امن شده در سیستم پرداخت امن ویکی‌ آرک به منظور ضمانت انجام کار تا زمان اتمام پروژه نزد ما مسدود می شود مگر در زمانی که توسط کارفرما به دلخواه به صورت دستی آزاد شود و به حساب پیمانکار اضافه گردد، پس در صورت عدم رضایت کارفرما از پروژه تحویل شده، می‌تواند با کلیک بر روی گزینه ایجاد اختلاف در میزکار پروژه و شرح مشکل پروژه برای همکاران ما نسبت به حل مشکل و یا برگشت مبالغ امن شده نهایت تا دو روز بعد از دریافت پروژه اقدام کند.

■ عدم آزاد شدن مبلغ پروژه

در صورتی که کارفرما مبالغ امن شده را بعد از دریافت پروژه آزاد نکند، سیستم پرداخت امن به صورت خودکار و پس از گذشت دو روز از تحویل پروژه به کارفرما (در صورت عدم وجود اختلاف) مبالغ امن شده پروژه را برای پیمانکار پروژه آزاد می‌کند که به موجودی حساب پیمانکار اضافه می‌شود و در تمامی روزهای هفته می‌تواند با درخواست برداشت در بخش امور مالی، مبالغ را بلافاصله به کارت بانکی ثبت شده در پنل کاربریش واریز کند.

■ تعرفه خدمات برونسپاری و انجام پروژه 

ویکی‌ آرک با ارائه مناسبترین تعرفه برونسپاری (واگذاری پروژه برای انجام) در بین پایگاه های انجام کار، به منظور رعایت حقوق برابر کاربران، تعرفه خدمات را به صورت منصفانه از کارفرما و پیمانکار پروژه پس از اتمام کار و اعلام رضایت طرفین دریافت می‌کند. برای مثال از یک خدمت با تعرفه 4 درصدی، 2 درصد از مبلغ پروژه (به صورت جداگانه از مبلغ پروژه) از کارفرما و 2 درصد مابقی (به صورت کسر از مبلغ کلی پروژه)، از پیمانکار پروژه دریافت می‌شود و 96 درصد از کل هزینه توافقی پروژه که طبق پیشنهاد پیمانکار پروژه به کارفرما بوده و مورد تایید کارفرما قرار گرفته بود است را به حساب پیمانکار آن واریز می‌کنیم.

■ زمان تسویه حساب و پرداختی‌ها

زمان واریز به حساب بانکی کاربران بعد از درخواست برداشت، بدون هرگونه محدودیتی حداکثر تا دو روز پس از تحویل و اتمام کار پروژه و بعد از اعلام رضایت طرفین، در تمامی روزهای هفته قابل واریز می‌باشد. لازم است بدانید مبلغ پرداختی به شماره کارت بانکی موجود در پنل کاربری، بخش امور مالی واریز می‌گردد.