پرداخت‌ها در ویکی‌آرک

■ تسویه مبالغ با سیستم پرداخت امن

پس از انجام پروژه و ارسال فایل‌های آن در میزکار پروژه، کارفرما می‌بایست قبل از دانلود فایل‌ها، مابقی مبلغ مانده پروژه را در سیستم پرداخت امن پروژه پرداخت نمایند و پس از دانلود فایل‌های پروژه در صورت رضایت از کار مبالغ امن شده را برای پیمانکار پروژه آزاد کرده تا به حساب وی منتقل شود و یا با گزینه ایجاد اختلاف (در زیرمجموعه‌ دکمه عملیات) نسبت به گزارش مشکلی در پروژه اقدام فرمایند تا همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل را حل کنند.

■ عدم رضایت طرفین از کار

مبالغ امن شده در سیستم پرداخت امن ویکی‌آرک به منظور ضمانت انجام کار تا زمان اتمام پروژه مسدود می‌گردد الی در صورتی که توسط کارفرما بخش یا کل مبلغ به صورت دستی آزاد شود و به حساب پیمانکار اضافه گردد پس در صورت عدم رضایت کارفرما از پروژه تحویل شده، می‌توان با کلیک بر روی گزینه ایجاد اختلاف در میزکار پروژه و شرح مشکل پروژه برای همکاران ما نسبت به حل مشکل آن و یا برگشت مبالغ امن شده اقدام نمایند.

■ عدم آزاد شدن مبلغ پروژه

در صورتی که کارفرما مبالغ امن شده را پس از دریافت پروژه آزاد نکند، سیستم پرداخت امن به صورت خودکار و پس از گذشت دو روز از تحویل پروژه به کارفرما (در صورت عدم ایجاد اختلاف توسط وی) مبالغ امن شده پروژه را برای پیمانکار پروژه آزاد خواهد کرد که به موجودی حساب ایشان اضافه می‌گردد و در تمامی روزهای هفته می‌توان با درخواست برداشت در بخش امور مالی، مبالغ را بلافاصله به کارت بانکی ثبت شده خود واریز نمایند.

■ تعرفه خدمات واگذاری و انجام پروژه 

ویکی‌آرک با ارائه کمترین تعرفه برونسپاری (واگذاری پروژه برای انجام) در بین پایگاه های کاریابی، به منظور رعایت برابری حقوق کاربران تعرفه خدمات را به صورت مساوی از کارفرما و پیمانکار پروژه پس از اتمام کار و اعلام رضایت طرفین دریافت می‌کند. برای مثال از یک خدمت با تعرفه چهار درصدی، دو درصد از مبلغ پروژه (به صورت جداگانه از مبلغ پروژه) از کارفرما و دو درصد مابقی (به صورت کسر از مبلغ کلی پروژه)، از پیمانکار آن دریافت می‌گردد و 96 درصد از کل مبلغ پروژه که پیشنهاد پیمانکار پروژه به کارفرما بوده و مورد قبول قرار گرفته بود است به حساب مجری آن واریز می‌گردد.

■ زمان تسویه حساب و پرداختی‌ها

زمان واریز به حساب بانکی کاربران پس از درخواست برداشت، بدون هیچ‌گونه محدودیتی حداکثر تا دو روز پس از تحویل، اتمام کار و پس از اعلام رضایت طرفین پروژه و در تمامی روزهای هفته واریز می‌گردد. لازم به ذکر است مبلغ پرداختی به شماره کارت بانکی موجود در پنل کاربری، بخش امور مالی در پنل کاربری واریز می‌گردد.