پرداخت‌ها در ویکی‌آرک

تسویه مبالغ پروژه با سیستم پرداخت امن

پس از انجام پروژه و ارسال فایل‌های آن در میزکار پروژه، کارفرما می‌بایست قبل از دانلود فایل‌ها مابقی مبلغ پروژه را در سیستم پرداخت امن پروژه پرداخت نمایند و پس از دانلود فایل‌های پروژه در صورت رضایت از کار مبالغ امن شده را برای پیمانکار پروژه آزاد نماید تا به حساب وی منتقل شود و یا با گزینه ایجاد اختلاف نسبت به گزارش مشکلی در پروژه اقدام نماید تا مشکل توسط همکاران ما حل شده و یا مبالغ به حساب برگشت داده شود.

عدم رضایت طرفین از کار

مبالغ امن شده در سیستم پرداخت امن ویکی‌آرک به منظور ضمانت انجام کار مسدود می‌گردد و تنها پس از آزاد شدن آن به حساب پیمانکار اضافه می‌شود پس در صورت عدم رضایت کارفرما از پروژه تحویل شده می‌توان با کلیک بر روی گزینه ایجاد اختلاف در میزکار پروژه و شرح مشکل پروژه برای ما نسبت به حل مشکل و یا برگشت مبالغ امن شده اقدام نماید.

عدم آزاد شدن مبلغ پروژه

در صورتی که کارفرما مبالغ امن شده را پس از دریافت پروژه آزاد نکند، سیستم به صورت خودکار و پس از گذشت دو روز از تحویل پروژه به کارفرما (در صورت عدم ایجاد اختلاف توسط وی) مبالغ امن شده پروژه را برای پیمانکار پروژه آزاد خواهد کرد که به موجودی حساب ایشان اضافه شده و می‌توان با درخواست برداشت، مبلغ را در کوتاه‌ترین زمان به کارت بانکی ثبت شده واریز نماید.

تعرفه خدمات برون سپاری و انجام پروژه اینترنتی

ویکی‌آرک با ارائه کمترین تعرفه برونسپاری در بین سایت‌های فریلنسینگ به منظور رعایت حقوق کاربران، تعرفه خدمات را به صورت برابر از کارفرما و پیمانکار پروژه پس از اتمام کار و اعلام رضایت طرفین دریافت می‌گردد. برای مثال از یک خدمت با تعرفه چهار درصدی، دو درصد از مبلغ پروژه به صورت جدا از مبلغ پروژه از کارفرما و دو درصد مابقی به صورت کسر از مبلغ پروژه از پیمانکار آن دریافت می‌گردد و 96 درصد از کل مبلغ پیشنهادی پیمانکار پروژه به حساب وی واریز می‌گردد.

زمان تسویه حساب کاربران و پرداختی‌ها

زمان واریز به حساب بانکی کاربران پس از درخواست برداشت توسط ایشان و بدون هیچگونه محدودیتی حداکثر تا 3 روز پس از تحویل پروژه و در تمامی روزهای هفته واریز می‌گردد. لازم به ذکر است مبلغ پرداختی به شماره کارت بانکی موجود در پنل کاربری، بخش امور مالی واریز خواهد شد.