مراحل برونسپاری و انجام پروژه● چطور پروژه ام را برای انجام، واگذار کنم؟


۱. بعد از ثبت‌نام با گزینه ایجاد پروژه در پنل کاربری، پروژه‌ را برای انجام توسط پیمانکار(مجری) انتخابی تعریف و ایجاد کنید تا پس از مدتی در قسمت "فعالیت‌های من" سربرگ "کارفرما"، پیشنهادهای دریافتی برای انجام پروژه را مشاهده کنید؛ همچنین با کلیک بر روی نام هر کاربر، رزومه و نمونه کارهای وی در صفحه پروفایلش قابل مشاهده و بررسی است.

۲. با انتخاب یکی از پیشنهادهای دریافتی، نصف مبلغ پیشنهادی برای پروژه را پرداخت امن کنید تا ضمانت شروع کار برای پیمانکار(مجری) گردد. قبل از انتخاب از بین پیشنهادها، می‌توانید با پیمانکاران گفتگو کرده تا طبق توافق احتمالی پیشنهادش را ویرایش و یا اصلاح کند.

۳. بعد از اتمام کار پروژه و ارسال مدارک توسط پیمانکار (در بخش "فعالیت‌های من" سربرگ "کارفرما"، "میزکار" پروژه) می‌بایست مابقی مبلغ پروژه را هم پرداخت امن کرد تا فایل‌های ارسال شده توسط پیمانکار قابل دانلود شدن گردد.

۴. در صورت رضایت از کار در همان بخش دکمه "عملیات" و بعد گزینه "انجام شد" را کلیک کنید و یا با گزینه "ایجاد اختلاف" می‌توانید نسبت به اصلاح و رفع مشکل پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست ارسال کنید.

ایجاد پروژه جدید

● چطور با انجام پروژه، کسب درآمد آنلاین داشته باشم؟


۱. بعد از ثبت‌نام در پنل کاربری گزینه "ویرایش پروفایل" سربرگ "مهارت‌ها"، تخصص های خود رو تیک زده سپس ذخیره کنید.

۲. در منوی بالا سایت، گزینه "پروژه‌های فعال" با کلیک بر روی عنوان هر پروژه مورد نظر، می‌توانید برای انجام آن پیشنهاد ارسال کنید یا در همان صفحه ارسال پیشنهاد، می توان پیشنهاد خود را طبق گفتگو با کارفرما ویرایش و اصلاح کرد. پس از انتخاب پیشنهاد شما توسط کارفرما، دکمه "قبول انجام کار" را داخل همان صفحه ارسال پیشنهاد کلیک کنید تا با اطمینان کامل از پرداخت کارمزد پروژه، کار انجام آن را شروع کنید.

۳. بعد از اتمام کار، فایل‌های نهایی پروژه را در یک فایل زیپ شده و در پائین صفحه "میزکار" پروژه آپلود و در آخر با رفرش کردن صفحه، دکمه "عملیات" و گزینه "انجام شد" را کلیک کنید. کارفرمای پروژه برای دانلود آن می بایست کل مبلغ توافقی پروژه را پرداخت امن کند پس از بابت پرداخت هزینه انجام کار مطمئن باشید.

۴. با تایید انجام کار توسط کارفرما و آزادسازی مبالغ پروژه، تمامی مبالغ به موجودی حساب پیمانکار(مجری) پروژه اضافه می گردد که بلافاصله قابل برداشت است و در صورت عدم آزادسازی مبالغ توسط کارفرما، سیستم پرداخت امن به صورت خودکار بعد از دو روز مبالغ پروژه را آزاد می‌کند که در همه روزهای هفته قابل برداشت و واریز به کارت بانکی شماست پس با خیالی راحت و آسوده از همین امروز کسب درآمد اینترنتی را شروع کنید.

لیست پروژه های فعال

راهنمای کار با ویکی آرک

ضمانت انجام کار چیست؟

چگونه بهترین پیشنهاد را انتخاب کنم؟

چگونه می‌توانم حساب خود را تسویه کنم؟

چگونه برای پروژه توضیح مناسب بنویسم؟